Mesaj gönder
Ana sayfa

Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm şirket Profili

şirket Profili
Xugong Makine Parçaları HAKKINDA

Xugong Makine Parçaları olarak, sadece bir makine parçaları tedarikçisinden daha fazlasıyız.

Bizi yanlış anlamayın, ekskavatör parçaları, inşaat makine parçaları, hafriyat makine parçaları, ağır makine parçaları, ormancılık ekipmanları parçaları, ağır traktör parçaları, beko parçaları ve çok daha fazlası için en iyi tedarikçi biziz.

Ancak, kişisel olmayan bir tedarikçi şirket değiliz veya ekskavatör parçaları endüstrisi zincirindeki başka bir bağlantı değiliz.

Bunun yerine, müşterilerimiz için en iyi satış sonrası makine kaynaklarını en rekabetçi fiyatla sağlamaya kendini adamış tutkulu bir ekibiz. Sadece en iyi kalitede değiştirme ve satış sonrası parçaları tedarik etmiyoruz, aynı zamanda teknik araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı yürütüyoruz, böylece satın alımınızın mükemmel kalitede olduğundan emin olabilirsiniz.

Makine üretiminde yirmi yıldan fazla deneyime sahip, hızlı, kaliteli hizmet için ihtiyaç duyduğunuz endüstri bilgisine ve bağlantılara sahibiz!

Seyahat motorundan, seyahat dişli kutusundan ve motor parçalarından hidrolik pompalara, nihai tahriklere ve turboşarjlara kadar her tür ekskavatör parçasını tedarik ediyoruz. Parçalarımız, ekskavatörlerden buldozerlere kadar çeşitli makineler için üretilmiştir! İyi eğitimli müşteri hizmetleri uzmanları ekibimiz, sektördeki uzman kişilerdir ve bir sonraki satın alma işleminiz için gereken bilgileri size verebilir.

Size rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli satış sonrası parçalar sunmak için varız. Hedefimiz kalite, hizmet ve mükemmellik beklentilerinizi aşmak!

Tüm ürünlerimizde müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz. Müşterilerimize en kaliteli yedek parçaları sağlamaya yatırım yapıyoruz. Bu nedenle tüm parçalarımız OEM kalite güvencesiyle geliyor ve üreticinin garantileriyle destekleniyor.

Aşağıdaki gibi ekskavatör markalarına satış sonrası ve yeniden üretilen yedek parçaları tedarik ediyoruz:

Bizimle çalışırken, en kaliteli kaynakları ve parçaları, mükemmel müşteri hizmetlerini ve aile gibi davranılmasını bekleyebilirsiniz. Bu sektöre ve müşterilerimize yatırım yaptık. Bizimle çalıştığınızda farkı anlayabilirsiniz!

BİZİM TAKIM

Xugong Makine Parçaları olarak, her bir müşterimize en iyi hizmet deneyimini sunmaya kendimizi adadık.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
TARİHİMİZ

Xugong Makine Parçaları 1998 yılında kuruldu.

Kuzeydoğu Çin merkezliyiz ve dünyanın her yerindeki müşterilere yüksek kaliteli üretim ürünleri sağlamak için birçok şehirde bağlı ortaklıklar, ofisler ve depolar kurduk!

Müşterilerimize daha da fazla mekanik parça sunabilmek için genişletmeden önce 20 yıldan sonra satış sonrası ekskavatör parçaları ve turboşarj parçaları üretimi konusunda uzmanlaştık. ET gibi büyük marka üreticileriyle işbirliği yaptık . P. , CGR . , C. T. P. ve diğerleri mümkün olan en iyi son ürünü sağlamak için.

2012 yılında, ekskavatör aksesuarlarımız ve parçalarımıza odaklanmak için Guangzhou'da bir bağlı şirket kurduk. Aynı yıl, makine üretim şirketi markamız olan King-best'i daha da geliştirmek için Hong Kong'da bir yan kuruluş kurduk.

Merkezi uluslararası konumlarımız, özellikle hızlı teslimat hizmetlerimizle, dünya çapındaki herhangi bir şirket için bizi mükemmel seçim haline getiriyor!

Son on yılda, Bauma Fuarı ve Ank o mak İstanbul da dahil olmak üzere çeşitli sergilerde yüksek kaliteli, yenilikçi inşaat makinesi parçalarımızı sergilemekten onur duyduk.

Bugün, profesyonel kalitede makine parçalarımızla büyümeye ve daha fazla müşteriye hizmet vermeye devam ediyoruz!

Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

Markalar : Kralın En İyisi

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 10000000-20000000

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm Sertifikalar Çin Guangzhou Xugong Machinery Parts Firm Sertifikalar