Mesaj gönder
aboutus
Üretim hattı

Fabrika tur bilgileri

Xugong Makine Parçaları olarak, inşaattan madenciliğe kadar birçok sektörde ağır makine için yüksek kaliteli satış sonrası parçaları üretme konusunda uzmanız.

Ekskavatör parçaları üreten 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Xugong Machinery Parts, tüm makine yedek parça ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmak için eşsiz bir nitelik taşıyor!

Xugong Machinery Parts, günümüzde, en iyi bilinen ürünleri üretmemize yardımcı olacak yenilikçi, modern ekipmanlarla birlikte iki üretim fabrikasını işletiyor!

Fabrika çalışanlarından müşteri hizmeti profesyonellerine kadar tüm çalışanlarımız yüksek nitelikli ve deneyimlidir. Şu anda 150'nin üzerinde çalışanı istihdam ediyoruz ve yalnızca turboşarjlı ürünler için yıllık üretimimiz 100.000 adedin üzerinde.

İki fabrikamızda, CAT, KOMATSU, Volvo, JCB, HITACHI, CUMMINS makinelerinin değiştirilmesi için pek çok özel parça üretiyoruz. , su pompaları ve daha fazlası.

Şu anda, Xugong Machinery Parts, dünya genelinde 100'den fazla ülkedeki şirketlere düzenli olarak ekskavatör parçaları tedarik ediyor!

Fabrika bakış:

Seyahat motor takma Paketleme:

Hidrolik pompa takma paketlemesi:

Şanzıman satışa hazır:

İletişim bilgileri